czwartek, 2 kwietnia 2015

1# Pierwsze koty za płoty

Nie jestem najlepsza w pisaniu pierwszych postów. Nie lubię tego, są sztywne. Pojawiają się tylko dlatego, że dziwnie jest napisać notkę tematyczną, bez wyjaśnienia przed tym kilku spraw. Ale co tu wyjaśniać? Niektórzy mogą kojarzyć mnie ze starego bloga, mam nadzieję, że zajrzało tu kilku moich starych czytelników, ale nie chcę być kojarzona z tamtym blogiem. Ostatnia notka na nim pojawiła się dawno, dawno temu. Nie pamiętam już kiedy. Zmieniłam się przez ten czas bardzo, bloga też chcę prowadzić inaczej, jedyne co będzie takie samo to chyba tylko to, że będzie tu wszytko, z resztą jak na większości blogów. Liczę, że ten nie znudzi mi się tak jak poprzedni...czas najwyższy popracować nad wyglądem. Mam nadzieję, że jeszcze pamiętam jak to się robi. :)

7 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie :) Powodzenia!
  http://lubieszpinak4444.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w blogowaniu! Na pewno będę zaglądać tu częściej :)
  marsa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Powodzenia z nowym blogiem:) Szkoda, że nie prowadzisz już tamtego, ale cieszę sie, że mnie nie zostawiłaś. Mam ochotę odkryć cię ponownie :3 Pozdrawiam!:)
  Mój Blog - klik!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Straszne mi miło czytać takie słowa, jejku dziękuję bardzo kochana! <3 Cieszę się, że zajrzał tu ktoś ze starych czytelników <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w blogowaniu! :)) zaobserwujemy się nawzajem? :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również zaczynam blogować. Chętnie będę Cię odwiedzać i życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń